Visa större Fiberoptisk patchkabel 20m (Multimode, OM3 LC-LC) View larger

Visa större Fiberoptisk patchkabel 20m (Multimode, OM3 LC-LC)

90-455

Local warehouse


1 in stock


599 kr tax excl.

749 kr tax incl.

 

Data sheet

Model 95757
Features Duplex, Multimode (OM3)
Grinding UPC (Ultra Physical Contact)